Skupinové zájezdy

Skupinové zájezdy máme v malíčku

Chcete vyrazit na zájezd ve skupině? To pro nás není žádný problém. Dlouhodobě pořádáme letní tábory pro děti a organizujeme skupinové zájezdy v Chorvatsku. Nezáleží na tom, zda cestuje skupina dospělých nebo dětí. Vždy vám vyjdeme vstříc.

Zařídíme vše za vás

Všechny pobyty se konají v oblíbených letoviskách Pakoštane a Biograd na Moru, kde máme vlastní ubytovací kapacity. V objednaném termínu ubytujeme ve vile pouze vaši skupinu, proto budete mít po celou dobu naprosté soukromí. Na zájezdech zajišťujeme vše od autobusové dopravy, přes stravu formou polopenze a české kuchyně až po služby delegáta (24 hodin denně). Nemusíte se proto vůbec o nic starat a jenom si užívat dovolené.

Spousta možností, jak trávit čas

V obou městečkách je kromě spousty čistých pláží mnoho obchůdků, kaváren restaurací i barů. Nechybí zde ani možnost sportovního vyžití (míčové hry, vodní atrakce, jízda na skútru, cyklotrasy, škola jachtingu, kurz potápění s českým instruktorem…) a díky výborné poloze se dá podniknout mnoho výletů do zajímavých míst v okolí.

S námi získáte vždy něco navíc

Každý pobyt se vždy snažíme obohatit a dát vám něco navíc. Hudebním a tanečním skupinám zařídíme vystoupení na náměstí v Pakoštaně a Biogradu, sportovním oddílům domluvíme zápas s místními kluby. Ředitelům základních škol zajistíme exkurze na místních školách. Pokud budete mít zájem, dokážeme zorganizovat celodenní i půldenní plavbu lodí, nebo jakýkoliv jiný výlet, který bude vyhovovat vašim potřebám. Pořádáme lázeňské pobyty, jejichž součásti je muzikant, který hraje i zpívá, proto si můžete užít zábavné večery s hudbou a tancem.

Poznávací zájezd na míru pro skupinu

Chcete se svou skupinou poznat svět? I to zvládneme. Stačí, když nám řeknete, kam chcete jet a my vám naplánujeme trasu včetně cenové nabídky.

Máte zájem o naši nabídku zájezdů?