Novinky

Domů
>
Novinky
>
Rodinná dovolená v Chorvatsku

Rodinná dovolená v Chorvatsku

16. 11. 2022

Chystáte se na dovolenou se svými ratolestmi, ale nevíte kam s dětmi, abyste si to užili všichni? S tím Vám rádi poradíme. Naše CK má 30 let zkušeností a jsme experti na dovolené v Chorvatsku. Nejen kvůli dlouholeté praxi, ale také vůči vzdělání našich zaměstnanců a všeobecném přehledu. Můžeme Vám poskytnout poradenský servis jak po telefonu, emailem, tak i osobně v naší kanceláři v Novém Jičíně.

Rozhodli jsme se Vám sepsat odpovědi na základní otázky, které vůči rodinné dovolené můžete mít.

Výběr destinace

Můžeme Vám nabídnout ubytování ve dvou městech v Severní Dalmácii. Biograd na Moru a Pakoštane. Samozřejmě záleží na Vás co od dovolené očekáváte. Chcete klidnější město s menším turistickým ruchem, historickým náměstím, rodinnými restauracemi, stánky, trajektem na okolní ostrovy a ubytováním blízko k pláži, ale ne v centru? Pakoštane je pro Vás to pravé. Chcete být ubytování na okraji centra mezi rodinnými domy, maximálně 150 metrů od pláže, kterou využívají především obyvatelé okolních domů, ale být stále v docházkové vzdálenosti od vzrušujícího centra města, ve kterém najdete restaurace, bary, obchůdky, ale i dětská hřiště? Biograd je pro Vás to pravé. Co se týče pláží v jednotlivých městech, jsou udržované, čisté a oblázkové. Na typické chorvatské obrovské kamenité útesy můžete zapomenout. Vzhledem k tomu, že v okolí měst nejsou žádné továrny, je moře průzračně čisté (dokonce i bez řas). Pokud máte zájem o extra služby, lehátka a slunečníky zdarma, můžeme Vám doporučit placené soukromé pláže. Pokud chcete písečnou pláž, ale nechcete platit za vstup, rádi Vám ukážeme, kudy na veřejné přírodní písečné pláže, které jsou v okolí míst schované. Do samotného ubytování Vás doveze náš autobus, který je v ceně každého zájezdu.

Kvalitní ubytování

V obou městěch máme vily, s různým typem ubytování, kvalitou, cenou a lokalitou. Máte zájem o luxusnější ubytování 70 metrů od pláže, ke které dojdete vlastním soukromým chodníčkem a se zahradou s fíkovníky? Vila Maria a její zrekonstruované apartmány jsou ideální volba. Chcete jednoduché ubytování pro pár či menší rodinu, s balkónem či terasou s výhledem a 150 metrů na pláži? Vily Franka a Lino Vám toto mohou dopřát. Chcete aktivnější pobyt s různými zábavnými večery, delegáta v ubytování, dětské hřiště, pekárnu a prodejna zeleniny a ovoce před vilou 300 metrů od pláže? Mohu jen doporučit Vilu Elku. Fantazii se meze nekladou a my rádi uděláme vše pro vaši spokojenost. Nenabízíme takové ubytování, o jaké máte zájem? Můžeme Vám zprostředkovat jiné a zařídit Vám polopenzi a dopravu tam a zpátky.

Výlety, atrakce a okolí ubytování

Celodenní výlety lodí, národní parky, chráněné krajinné oblasti, ostrovy, písečné pláže, historická města i nudapláž pro odvážné. Naši klienti si mohou vybrat z různých typů výletů, které nabízíme ke každému zájezdu. Náš delegát Vás vyzvedne v ubytování, provede Vás a vše zařídí. Nejste si jistí, kam byste chtěli jet? Nebojte, my jsme byli všude a rádi Vám pomůžeme s výběrem pro malé i pro velké.

Ceny, slevy, výhody

Naše CK Vám může nabídnout velké množství slev a výhod. Slevy pro děti, slevy pro skupiny, slevy pro organizátory i místa zdarma. Nebojte, nemusíte se stát oficiálním organizátorem zájezdů. Stačí, když na dovolenou pojede skupina o deseti lidech a jedenáctý to má zdarma. Nebo Vám můžeme cenu rozpočítat a všem hromadně snížit cenu - a to se vyplatí. Také můžete doporučit naše služby jiným rodinám, kamarádům či skupinám a od nás dostanete finanční odměnu pokud s námi dovolenou uskuteční.

Máte nějaké dotazy, které jsme nezodpověděli? Zajímá Vás něco a chcete poradit s výběrem? Jsme tu jen pro Vás.

Zdroj náhledového obrázku: https://www.freepik.com