Luxusní hotel, bohatá polopenze a neomezené lázeňské, wellness i fitness centrum!

Domů
>
Luxusní hotel, bohatá polopenze a neomezené lázeňské, wellness i fitness centrum!

Luxusní hotel, bohatá polopenze a neomezené lázeňské, wellness i fitness centrum!

Jak lépe využít prodlouženého víkendu než si vychutnat ozdravující a relaxační pobyt v Maďarsku? Můžeme Vám zaručit, že domů přijedete jako vyměnění!

Maďarsko = termální lázně, guláš, paprika a zajímavá historie, co víc si přát? Jeďte s námi na pobyt plný relaxu do Maďarských termálních lázní v malebném městečku Mosonmagyaróvár. Ubytování v luxusním hotelu v centru města. NEOMEZENÝ VSTUP DO TERMÁLNÍCH LÁZNÍ, WELLNESS I FITNESS CENTRA PO CELOU DOBU POBYTU! (saunový svět + vířivka + solná jeskyně+ termální lázně s několika typy léčivých bazénů + plavecký bazén + dětský bazén se "splash" zónou" + několik odpočíváren + "kohoutek" s tou nejčistší vodou, kterou si zde můžete načepovat) . K ubytování máte i bohatou polopenzí, podávanou v nově zrekonstruované hotelové restauraci. Polopenze je formou bufetu (každý den jiné varianty maďarské i jiné kuchyně, dezerty, saláty, polévky). V hotelu lze zajistit i dětskou postýlku. Na recepci se na vás bude 24/7 usmívat jeden ze zaměstnanců hotelu - a pozor, někteří z nich i mluví česky! A pokud máte strach z jazykové bariéry, nebojte, naši průvodci jsou na tyto situace připravení a rádi Vám zajistí vše, co si budete přát. V případě zájmu o prohlídku města můžete buďto vyrazit na vlastní pěst a nebo jít s našim průvodcem, který Vám město ukáže a řekne Vám o něm spoustu zajímavostí! Město Mosonmagyaróvár má širokou historii, které se táhne až k antickému Římu, jelikož právě na těchto pramenech, založili římští vojáci v 1. století svůj tábor Ad Flexum. Není se ale třeba bát nudného historického výkladu, náš průvodce si pro Vás nachystal odpovědi na otázky, které Vás zajímají nejvíce.

Program zájezdu: Odjezd v ranních hodinách (cesta trvá přibližně 3.5 hodiny), příjezd a ubytování v hotelu. Odpolední dobrovolná prohlídka města s průvodcem. Zbytek zájezdu osobní volno. Průvodce Vám bude stále po ruce! Opuštění ubytování a uskladnění zavazadel do autobusu v den odjezdu po snídani. Dále osobní volno (možnost využít lázně i po opuštění pokoje, s využitím ručníků i županů). Odjezd v 13:00. Zájezd pořádáme my: WES - cestovní kancelář s.r.o., Nový Jičín

4 denní
28. 9. - 1. 10. 2023
věk +

Cena od:

6890

Nástupní místa: trasa Ostrava / Frýdek Místek / Nový Jičín / Hranice na Moravě / Olomouc / Brno (okolí měst a města mimo trasu po domluvě s CK, obecně platí pravidlo - čím větší skupina, tím kratší cesta)

Cena zahrnuje: tři noci ubytování v luxusním hotelu s nově zrekonstruovanými, čistými a prostornými pokoji (dvoulůžkové + třílůžkové + ZTP + čtyřlůžkové + rodinné) + vstup do termálních lázní i wellness centra PO CELOU DOBU POBYTU NEOMEZENĚ (saunový svět + vířivka + solná jeskyně+ termální lázně s několika typy léčivých bazénů + plavecký bazén + dětský bazén se "splash" zónou" + několik odpočíváren + "kohoutek" s tou nejčistší vodou, kterou si zde můžete načepovat) + fitness centrum + televize na pokoji (české a slovenské programy, Netflix) + Wifi připojení + služby průvodce 24/7 + autobusová doprava + pojištění proti úpadku CK) + bohatá polopenze (snídaně i večeře jsou formou bufetu - velký výběr z maďarských i jiných kuchyní, dezerty, polévky, saláty). Cena nezahrnuje: extra wellness služby (masáže, speciální léčebné procedury apod.)

Nenašli jste zájezd,
který by vám vyhovoval.

Sestavíme na míru.

Mosonmagyaróvár [mošonmaďaróvár] (historicky německy Wieselburg-Ungarisch Altenburg, česky Mošon-Uherské Staré Hrady] je okresní město (původně dvojměstí) v severozápadním Maďarsku v župě Győr-Moson-Sopron. Leží na soutoku Litavy a Mošoňského Dunaje, nedaleko rakouských a slovenských hranic. Žije zde okolo 33 tisíc obyvatel, jde o třetí největší město župy po Rábu a Šoproni. Město se nachází v ploché krajině Malé dunajské kotliny, v nadmořské výšce okolo 115 m. Protéká jím řeka Litava, která zde končí svůj tok ústím do Mošoňského Dunaje, což je pravé rameno veletoku Dunaje. K centru města zasahuje ještě kanál Litavy s názvem Malom-gál. Východně od města leží Malý žitný ostrov, jižně pak lesnatá lužní oblast Hanság. hranice se Slovenskem leží jen 20 km severně od města. Stejně jako v celé Panonské nížině je i zde klima mírné a teplé. Sněhová pokrývka zůstává po 35-40 dní v roce. Nejčastěji prší v červnu a v červenci, méně prší (a sněží) v lednu. Průměrná roční teplota se pohybuje mezi 9,5–10,5 °C, zimní průměr zde činí 3,3 °C, v lednu potom 21 °C. Rozvodněné řeky bývají buď na jaře (při tání ledu) a nebo v létě po vydatných deštích.