Termální lázně Maďarsko (Mosonmagyaróvár)

Domů
>
Termální lázně Maďarsko (Mosonmagyaróvár)

Termální lázně Maďarsko (Mosonmagyaróvár)

24. - 26. 3. 2023

Jeďte s námi na pobyt plný relaxu do Maďarských termálních lázní v malebném městečku Mosonmagyaróvár. Ubytování v luxusním hotelu s možnosti zdarma využít termální bazény, saunu, solnou jeskyni a jiné. K ubytování máte možnost objednat si i bohatou polopenzí, podávanou v nově zrekonstruované hotelové restauraci. V hotelu lze zajistit i dětskou postýlku. V případě zájmu o prohlídku města můžete buďto vyrazit na vlastní pěst a nebo jít s našim průvodcem, který Vám město ukáže i Vám o něm něco řekne. Město Mosonmagyaróvár má širokou historii, které se táhne až antickému Římu, jelikož právě na těchto pramenech, založili římští vojáci v 1. století svůj tábor Ad Flexum.

Program zájezdu: Odjezd v dopoledních hodinách (cesta trvá přibližně 3.5 hodiny), příjezd a ubytování v hotelu. Volný program. Odjezd v neděli po snídani.

3 denní
24. - 26. 3. 2023
věk +

Cena od:

4650

Nástupní místa: trasa Ostrava / Frýdek Místek / Nový Jičín / Hranice na Moravě / Olomouc / Brno (okolí měst a města mimo trasu po domluvě s CK)

Cena zahrnuje: dvě noci ubytování v luxusním hotelu + vstup do lázní (sauna + solná jeskyně+ termální lázně) + televize na pokoji + Wifi připojení + služby průvodce + autobusová doprava + pojištění proti úpadku CK) Cena nezahrnuje: extra wellness/ lázeňské služby (masáže, léčebné procedury apod.)

Nenašli jste zájezd,
který by vám vyhovoval.

Sestavíme na míru.