Karneval v Benátkách

Domů
>
Karneval v Benátkách

Karneval v Benátkách

Zájezd do Benátek na Benátský karneval 2023

Benátky a jedna z nejúchvatnějších událostí, co můžete v italských Benátkách spatřit! Benátský Karneval sahá hluboko do historie města a každoročně zde připlouvá tisíce lidí, aby viděli tuto podívanou na vlastní oči. Tisíce masek, akrobati, světelná show, ohňostroj a mnohem víc!

Odjezd z Nového Jičína ve večerních hodinách. Ráno příjezd do Punta Sabbioni. První uskutečníme plavbu lodí z Punta Sabbioni do Benátek. Přesun do centra města. Zde se uskuteční prohlídka historických Benátek s průvodcem a osobní volno. V osobním volnu si můžeze užít projížďku gondolou po zatopených ulicích Canalu Grande, ale především dosyta nasávat atmosféru karnevalu, který se odehrává po celém městě. Doporučujeme navštívit Dóžecí palác, Most nářků a vyhlídku na zvonici Campanilla, která je nejvyšším bodem Benátek. Plavba lodí zpět do Punta Sabbioni a odjezd autobusem zpět do ČR.

3 denní
10. - 12. února 2023 / 17. - 19. února 2023
věk +

Cena od:

2100

Cena zahrnuje: doprava autobusem + průvodce + pojištění proti úpadku CK

Cena nezahrnuje: poplatek za vstup do města Benátek (3 eura) + lístek na plavbu lodí (25 euro) + doporučené kapesné pro vstupy (60 euro)

Nenašli jste zájezd,
který by vám vyhovoval.

Sestavíme na míru.