Poznávací zájezdy

Domů
>
Poznávací zájezdy

Termální lázně Maďarsko (Mosonmagyaróvár)

24. - 26. 3. 2023

Jeďte s námi na pobyt plný relaxu do Maďarských termálních lázní v malebném městečku Mosonmagyaróvár. Ubytování v luxusním hotelu s možnosti zdarma využít termální bazény, saunu, vířivku, solnou jeskyni a jiné. K ubytování máte možnost objednat si i bohatou polopenzí, podávanou v nově zrekonstruované hotelové restauraci. V hotelu lze zajistit i dětskou postýlku. V případě zájmu o prohlídku města můžete buďto vyrazit na vlastní pěst a nebo jít s našim průvodcem, který Vám město ukáže i Vám o něm něco řekne. Město Mosonmagyaróvár má širokou historii, které se táhne až antickému Římu, jelikož právě na těchto pramenech, založili římští vojáci v 1. století svůj tábor Ad Flexum.

Program zájezdu: Odjezd v dopoledních hodinách (cesta trvá přibližně 3.5 hodiny), příjezd a ubytování v hotelu. Volný program. Odjezd v neděli po snídani.

3 denní
24. - 26. 3. 2023
věk +

Cena od:

4650

Velikonoční prázdniny v historické Vídni a výlet do zábavního parku Prater

Vhodné pro rodiny s dětmi, kamarády i seniory

Ppříjezd do Vídně k Hundertwasserovým domům, odjezd k technickému muzeu poblíž Schönbrunnu, návštěva technického muzea. Odtud odjezd k Haus des Meeres (bývalý „flakturm“ u kostela Mariahilf). Po prohlídce Haus des Meeres dojezd na Karlovo náměstí (Dům přátel hudby, Secession JM. Olbrichta, secesní vstupy do metra), kostel Karla Boromejského. Odtud pěší prohlídka – Kärntner strasse, Habsburská hrobka, katedrála sv. Štěpána (Stephansdom), Graben (Příkopy), Uhelný trh, vstup do areálu Hofburgu (stará část, nový Hofburg). Výstup na Ring, poté odjezd do zábavního parku Prater, zde volno po domluvě s průvodcem. Kolem 18:30 odjezd z Vídně.

(Pro ZŠ či jiné velké skupiny:možnost zajistit individuální termín mimo prázdniny.)

1 denní
7. dubna 2023
věk 3+

Cena od:

950

Karneval v Benátkách

Zájezd do Benátek na Benátský karneval 2023

Benátky a jedna z nejúchvatnějších událostí, co můžete v italských Benátkách spatřit! Benátský Karneval sahá hluboko do historie města a každoročně zde připlouvá tisíce lidí, aby viděli tuto podívanou na vlastní oči. Tisíce masek, akrobati, světelná show, ohňostroj a mnohem víc!

Odjezd z Nového Jičína ve večerních hodinách. Ráno příjezd do Punta Sabbioni. První uskutečníme plavbu lodí z Punta Sabbioni do Benátek. Přesun do centra města. Zde se uskuteční prohlídka historických Benátek s průvodcem a osobní volno. V osobním volnu si můžeze užít projížďku gondolou po zatopených ulicích Canalu Grande, ale především dosyta nasávat atmosféru karnevalu, který se odehrává po celém městě. Doporučujeme navštívit Dóžecí palác, Most nářků a vyhlídku na zvonici Campanilla, která je nejvyšším bodem Benátek. Plavba lodí zpět do Punta Sabbioni a odjezd autobusem zpět do ČR.

3 denní
10. - 12. února 2023 / 17. - 19. února 2023
věk +

Cena od:

2100

Adventní trhy "jinak"

Zájezd na adventní trhy: Katowice & Čenstochová

Vánoce - nejkrásnější čas v roce, který nám zpříjemňuje doba adventu a adventních trhů. Překrásná atmosféra vánočních adventních trhů v Katowicích nadchne opravdu každého. Ale co takhle zkusit adventní trhy "jinak"? Na zájezdu kromě Katowic totiž navštívíme i Čenstochovou. Město proslavené nejen kvůli nádherné vánoční výzdobě, bohatému programu adventních trhů - ale především jako hlavní duchovní město Polska a jedno z nejvýznamějších poutních míst Evropy.

Odjezd v ranních hodinách (cesta přibližně 2 hodiny - nástupní místa po domluvě).Příjezd na adventní trhy v Katowicích. Zde uvidíte stánky s různými řemeslnými výrobky, ale také vánoční kolotoč, betlém či pohádkový vlak. Populární jsou voňavé perníky, lízátka, včelí med, litevská a maďarská masa, slovenské a nizozemské sýry, likéry, medovy a vína z celého světa. Mezi výhody katowických adventních trhů patří také nižší počet návštěvníků, který Vám umožňuje užít si vánoční atmosféru v poklidu a také fakt, že lze ve většině stánků platit českými korunami. Poté odjezd autobusem do Čenstochové. Zde se podíváme na třídu Panny Marie, náměstí Biegański a Starou tržnici. Všechna tato místa jsou překrásně vyzdobená, obklopená stánky a obchůdkami s různými pochutinami, výrobkami a vánočními dekoracemi

1 denní
3. prosince 2022
věk +

Cena od:

750