Pakoštane

Vila Marko

Komfortní studia a apartmány v centru města

Ubytování v komfortních studiích s posezením na terase a apartmánech s balkónem nedaleko pláže, to nabízí Vila Marko. Vila se nachází v krásném prostředí městečka Pakoštane v severní Dalmácii, které je vhodné i pro alergiky a astmatiky. K trávení volného času vybízí dvě čisté pláže a centrum města (cca 800 metrů od vily) s obchůdky, restauracemi a bary.

Doprava: Autobus, nebo vlastní doprava
Strava:  Bez stravy, nebo polopenze formou české kuchyně

400 metrů od pláže
vodní aktivity
služby delegáta
pojištění proti úpadku

Zajímavé výlety do okolí

Díky výborné poloze městečka můžete vyrazit i na výlety do okolí. Doporučujeme navštívit blízké národní parky (Vodopády Krka, Kornatské ostrovy, Paklenice). Po celou dobu pobytu vám bude k dispozici český delegát a pokud budete chtít, zařídíme vám celodenní nebo půldenní plavbu lodí. Případně zorganizujeme výlet na míru podle vašich potřeb.

Sportovní vyžití

Ani o sportovní vyžití není nouze. Zahrajte si plážový volejbal, vyjeďte si na kole po cyklotrase kolem Vranského jezera (přibližně 1 km daleko) nebo vyzkoušejte vodní atrakce. V případě zájmu dokážeme zajistit kurz potápění s českým instruktorem (včetně kompletního servisu potápěčské výstroje).  Nedaleko domu se nachází tenisové kurty, fotbalové a volejbalové hřiště. V blízkém areálu vily Elka si díky velkému prostoru mohou zahrát míčové hry i děti (dva pingpongové stoly, ruské kuželky).

Pláže v okolí

Pláž vzdálená 400 m – placený vstup 35 KN/den (v ceně lehátko, slunečník, všechna sportoviště). Podél pláže jsou stromy, restaurace, bary.
Pláž vzdálená cca 500 m – písek, pozvolný vstup do moře, stromy podél pláže, restaurace, čisté moře, sprcha na pláži, pláž není přelidněná.

Co Vila Marko nabízí?

Přízemí:
studio č. 1 – dvě pevná lůžka + jedna přistýlka, WC, sprcha, kuchyň, posezení na terase;
studio č. 2 – dvě pevná lůžka, WC, sprcha, kuchyň, posezení na terase,
apartmán č. 1 – samostatný dvoulůžkový pokoj s přistýlkou, samostatný jednolůžkový pokoj, samostatný dvoulůžkový pokoj se společnou kuchyní a terasou, z chodby vchod do společného WC a sprchy,
apartmán č. 2 – 2× dvoulůžkový pokoj (navzájem neprůchozí), v jednom z nich přistýlka, zvlášť kuchyň, společné WC, sprcha, jídelna, možnost posezení venku před apartmánem.

1. patro:
apartmán č. 3 – 2× dvoulůžkový pokoj s přistýlkou, v jednom z nich přistýlka, jednolůžkový pokoj, společná kuchyň a terasa. Z chodby vchod do společného WC a sprchy,
apartmán č. 4 - dvoulůžkový pokoj s kuchyní, průchozí do druhého dvoulůžkového pokoje s přístýlkou, společná sprcha, WC a jídelna (vchod z chodby).

Možnost připojení k internetu. Klimatizace za poplatek (5€/den/apartmán) – platí se majiteli.

Cena zahrnuje

- dopravu klimatizovaným autobusem,
- ubytování ve dvou až třílůžkových pokojích se sprchou, WC, minikuchyní,
- polopenze – dochází se do vily Elka (asi 250 m), nebo se dováží v jídlonosičích (U snídaně se vydává polévka, kterou si můžete sníst v době oběda.),
- služby delegáta (24 hodin denně),
- pojištění proti úpadku CK,
- závěrečný úklid, povlečení
- pobytovou taxu.

Cena nezahrnuje

pojištění léčebných výloh v zahraničí (Můžete dokoupit v naší cestovní kanceláři.).

Máte zájem o naši nabídku zájezdů?