O cestovní kanceláři

Už 29 let plníme vaše sny

CK Chorvatsko vzniklo jako obchodní značka rodinné cestovní kanceláře WES, která od roku 1990 realizuje pobytové zájezdy v Chorvatsku. Specializujeme se na oblast Zadarské riviéry, konkrétně na oblíbená přímořská letoviska Biograd na Moru a Pakoštane. Zaměřujeme se nejen na zájezdy pro jednotlivce, rodiny a lázeňské pobyty pro seniory, ale také na organizované skupiny dospělých i děti. Pokaždé ale klademe důraz na individuální přístup ke každému našemu klientovi.

V Zadarské riviéře jako doma

Do Chorvatska vás dopraví klimatizovaný autobus a v cílových destinacích máme vlastní ubytovací zařízení, díky kterým vám dokážeme nabídnout maximální pohodlí a bezkonkurenční ceny. Abyste se na dovolené cítili jako doma, zajistíme vám i polopenzi ve formě české kuchyně. Také vám bude 24 hodin denně k dispozici český delegát, na kterého se můžete kdykoliv obrátit.

Vždy vám dáme něco navíc

Hudebním a tanečním skupinám rádi zařídíme vystoupení na náměstí, sportovním oddílům a fotbalovým hráčům domluvíme přátelský zápas s místním klubem, ředitelům základních škol zajistíme exkurzi na místních školách. Během června a září také nabízíme prodloužené pobyty pro seniory, při kterých nechybí hudba ani tanec. Veškeré zájezdy lze obohatit o půldenní či celodenní plavbu lodí, nebo jakýkoliv jiný výlet podle vašich potřeb.

Skupiny nejsou problém

Mimo jiné také už několik let pořádáme letní tábory pro děti a kromě pobytů v Chorvatsku realizujeme skupinové poznávací zájezdy na míru. Stačí když nám sdělíte, kam chce vyrazit a my vám vypracujeme trasu i cenovou nabídku.