O cestovní kanceláři

Domů
>
O cestovní kanceláři

Z historie

,,Nejdříve jsme dělali pár zájezdů ročně do Chorvatska pro naše známé a jejich přátelé. Zájem byl ale tak velký, že jsme se rozhodli založit si cestovní kancelář.”

Počátek cestovní kanceláře WES se datuje až do devadesátých let minulého století, který se pojí se zájezdy do chorvatské Zadarské riviéry. Během doby své existence prošla dynamickým vývojem, avšak cíl CK zůstává stejný - přinášet zákazníkům spolehlivou dovolenou za rozumné ceny.

Pobočka

,,Jsme sice z malého moravského města, ale na Chorvatsko jsme nejlepší.”

Svůj pobyt si můžete objednat z pohodlí vašeho domova. A bude jedno, kde to je. Pokud ale preferujete osobní setkání, najdete nás v Novém Jičíně na adrese Novosady 628/31.

A co umíme nejlépe?

,,Chorvatsko. V letoviscích Biograd na Moru a Pakoštane máme několik vil a dovolenou tam umíme nejlépe.”

Specializujeme se na oblast Zadarské riviéry, konkrétně na oblíbená přímořská letoviska Biograd na Moru a Pakoštane. Zaměřujeme se na zájezdy pro jednotlivce, rodiny, lázeňské pobyty pro seniory, a také na organizované poznávací zájezdy pro skupiny dospělých i dětí. Pokaždé ale klademe důraz na individuální přístup ke každému našemu klientovi. Mimo to se snažíme držet ty nejlepší ceny.