Vila Viki

Domů
>
Naše vily
>
Vila Viki

Vila Viki Pakoštane

Toužíte po výhledu z pokoje přímo na moře? Těšíte se, až budete dýchat vlhký přímořský vzduch na prostorné terase s kávou v ruce? Vila Viky je vaše odpověď. Okolí nabízí kromě čisté oblázkové pláže i centrum města se spoustou restaurací, obchůdků a barů.

Vila leží v nádherném přímořském městečku Pakoštane v severní Dalmácii. Oblibu mezi turisty si získalo především díky své vhodnosti pro alergiky a astmatiky, ale také díky své lokaci. Ta vybízí k výletům do přírody, ale také do nedalekých historických měst.

Cena od:

600

Kč/noc

Rezervovat
140 metrů
od moře
Výhled
na moře
Služby
delegáta
Pojištění
proti úpadku

Co podniknout v okolí?

Od dovolené v Chorvatsku si určitě slibujete koupání v moři a slunění se na rozlehlých plážích. V blízkosti vily se nachází oblázkové pláže s pozvolným vstupem do moře, ale také písečná a betonová pláž. Na pláži nechybí sprchy a hřiště pro plážový volejbal, škola jachtingu, škola potápění nebo vodní pólo.

Volný čas v tomto prázdninovém středisku můžete využít také k návštěvě místních kaváren, či podniknout výlet po okolí, například na vypůjčeném skútru.
V případě zájmu zajistíme půldenní, celodenní či večerní plavbu lodí, nebo uspořádáme výlet na míru přesně podle vašich přání. Český delegát vám bude k dispozici po celou dobu pobytu.

Apartmány Vila Viki

1. patro

apartmán c 22
2/2+2 2 samostatné pokoje ( manželská postel a 2 oddělené postele ) kuchyň s možností 2 přistýlek, wc, sprcha, před apt je terasas výhledem na moře

apartmán c 13
2/2 - pokoj s 2 oddělenými lůžky, kuchyň, s manželskou postelí, wc, sprcha, před apt. je terasa s výhledem na moře

apartmán c. 4
2/2 - 2 samostatné pokoje se 2 oddělenými lůžky, minikuchyń, wc, sprcha, před apt. je terasa s výhledem na moře

apartmán c. 9
2/2 - 2 samostatné pokoje ( manželská postel a 2 oddělené postele ), minikuchyň, wc, sprcha, balkon s výhledem na moře - boční pohled

apartmán c. 5
2/2 - 2 samostatné pokoje ( manželská postel a 2 oddělené postele ), minikuchyň, wc, sprcha, balkon