Vila Marko

Domů
>
Naše vily
>
Vila Marko

Vila Marko Pakoštane

Ubytujte se v komfortních studiích vily Marko nedaleko pláže. Vytěžte z jadranského sluníčka co nejvíce a poseďte s přáteli či rodinou na terase, nebo si dejte ranní kávu na soukromém balkoně. K trávení volného času vybízí dvě čisté pláže a centrum města s obchůdky, restauracemi a bary.

Vila Marko se nachází v krásném prostředí městečka Pakoštane v severní Dalmácii, které se těší oblibě mezi turisty zejména díky svému vzduchu, který má pozitivní vliv na dýchací cesty alergiků a astmatiků.

Na ubytování ve vile Marko se v současné době vztahuje 10% sleva, která je již započítaná v ceně zájezdu.

Cena od:

600

Kč/noc

Rezervovat
350 metrů
od moře
Vodní
aktivity
Služby
delegáta
Pojištění
proti úpadku

Co podniknout v okolí?

Od dovolené v Chorvatsku si určitě slibujete koupání v moři a slunění se na rozlehlých plážích. V blízkosti vily se nachází oblázkové pláže s pozvolným vstupem do moře, ale také písečná a betonová pláž. Na pláži nechybí sprchy a hřiště pro plážový volejbal, škola jachtingu, škola potápění nebo vodní pólo.

Volný čas v tomto prázdninovém středisku můžete využít také k návštěvě místních kaváren, či podniknout výlet po okolí, například na vypůjčeném skútru.
V případě zájmu zajistíme půldenní, celodenní či večerní plavbu lodí, nebo uspořádáme výlet na míru přesně podle vašich přání. Český delegát vám bude k dispozici po celou dobu pobytu.

Apartmány Vila Marko

Přízemí

Studio č. 1
dvě lůžka, přistýlka, kuchyň, toaleta, sprcha, posezení na terase

Studio č. 2
dvě lůžka, kuchyň, toaleta, sprcha, posezení na terase

Apartmán č. 1
samostatný dvoulůžkový pokoj s kuchyní, samostatný dvoulůžkový pokoj s přistýlkou, samostatný jednolůžkový pokoj, toaleta, sprcha, terasa

Apartmán č. 2
samostatný dvoulůžkový pokoj s přistýlkou průchozí do dvoulůžkového pokoje s kuchyní, toaleta, sprcha, jídelna, posezení za domem

1. patro

Apartmán č. 3
samostatný dvoulůžkový pokoj s kuchyní, samostatný dvoulůžkový pokoj s přistýlkou, samostatný jednolůžkový pokoj, toaleta, sprcha, terasa

Apartmán č. 4
dvoulůžkový pokoj s kuchyní průchozí do druhého dvoulůžkového pokoje s přistýlkou, toaleta, sprcha, jídelna, balkón