Vila Maria

Domů
>
Naše vily
>
Vila Maria

Vila Maria Biograd na Moru

Vila Maria nabízí pohodlné ubytování v srdci Dalmácie pouze 80 metrů od pláže. Kochejte se výhledem na moře z vlastního balkónu jednoho ze čtyř apartmánů vily.

Biograd na Moru se nachází přibližně 30 km od Zadaru a kdysi býval korunním městem chorvatských králů. Dnes v něm žije téměř šest tisíc obyvatel a patří k nejvyhledávanějším letoviskům v této oblasti.

Cena od:

650

Kč/noc

Rezervovat
120 metrů
od pláže
Výhled
na moře
Služby
delegáta
Pojištění
proti úpadku

Co podniknout v okolí?

Od dovolené v Chorvatsku si určitě slibujete koupání v moři a slunění se na rozlehlých plážích. V blízkosti vily se nachází oblázkové pláže s pozvolným vstupem do moře, ale také písečná a betonová pláž. Na pláži nechybí sprchy a hřiště pro plážový volejbal, škola jachtingu, škola potápění nebo vodní pólo.

Volný čas v tomto prázdninovém středisku můžete využít také k návštěvě místních kaváren, či podniknout výlet po okolí, například na vypůjčeném skútru.
V případě zájmu zajistíme půldenní, celodenní či večerní plavbu lodí, nebo uspořádáme výlet na míru přesně podle vašich přání. Český delegát vám bude k dispozici po celou dobu pobytu.

Apartmány Vila Maria

1. patro

Velký apartmán č. 1
samostatný dvoulůžkový pokoj, samostatný dvoulůžkový pokoj s přistýlkou průchozí do kuchyně, toaleta, vana, balkón

Malý apartmán č. 2
samostatný dvoulůžkový pokoj s přistýlkou a balkónem, samostatný dvoulůžkový pokoj s přistýlkou a terasou, kuchyň s balkónem a přistýlkou, toaleta, vana

2. patro

Velký apartmán č. 4
samostatný dvoulůžkový pokoj s přistýlkou, samostatný dvoulůžkový pokoj s terasou, kuchyň s možností přistýlky, toaleta, vana, televize,
Malý apartmán č. 3
samostatný dvoulůžkový pokoj, průchozí dvoulůžkový pokoj, kuchyň s možností přistýlky, toaleta, vana, balkón