Vila Elka

Domů
>
Naše vily
>
Vila Elka

Vila Elka Pakoštane

Ideální dovolená pro rodiny s dětmi. Areál je vhodný pro sportovní aktivity - joga, aerobik, pilates...atd. V areálu je dětské hřiště - houpačky, pískoviště, skluzavka, trampolína a pro dospělé houpačka. Vila má společenskou místnost, kterou se svou rodinou či přáteli můžete využít například jako jídelnu, je zde dětský koutek. česká televize. Prostorná vila nabízí ubytování ve studiích, apartmánech a pokojích. K ubytování nabízíme možnost využít dětské cestovní postýlku a jídelní židličku.

Vila Elka se nachází v severní Dalmácii v krásném prostředí přímořského městečka Pakoštane, které se těší velké oblibě mezi turisty. Zdejší mořský vzduch má pozitivní vliv na dýchání alergiků a astmatiků.

Na ubytování ve vile Elka se v současné době vztahuje 10% sleva, která je již započítaná v ceně zájezdu.

Cena od:

590

Kč/noc

Rezervovat
300 metrů
od moře
Vodní
aktivity
Služby
delegáta
Pojištění
proti úpadku

Co podniknout v okolí?

Od dovolené v Chorvatsku si určitě slibujete koupání v moři a slunění se na rozlehlých plážích. V blízkosti vily se nachází oblázkové pláže s pozvolným vstupem do moře, ale také písečná a betonová pláž. Na pláži nechybí sprchy a hřiště pro plážový volejbal, škola jachtingu, škola potápění nebo vodní pólo.

Volný čas v tomto prázdninovém středisku můžete využít také k návštěvě místních kaváren, či podniknout výlet po okolí, například na vypůjčeném skútru.
V případě zájmu zajistíme půldenní, celodenní či večerní plavbu lodí, nebo uspořádáme výlet na míru přesně podle vašich přání. Český delegát vám bude k dispozici po celou dobu pobytu.

Apartmány Vila Elka

Zvýšené přízemí

Studio č. 2
dvě lůžka, jedna přistýlka, minikuchyň, toaleta, sprcha, malá terasa

1. patro

Studio č. 3
dvě lůžka, dvě přistýlky - patrová postel, minikuchyň, toaleta, sprcha, balkón

Pokoj č. 4
dvě lůžka, toaleta, sprcha, balkón, lednice, nádobí

Pokoj č. 5
dvě lůžka, toaleta, balkón, lednice, nádobí

Studio č. 6
dvě lůžka, minikuchyň, toaleta, sprcha, balkón

Apartmán č. 7 a č. 8
Apartmán má dva samostatné pokoje, každý pokoj má oddělený vchod, v jednom pokoji dvě lůžka a dvě přistýlky, v druhém pokoji dvě lůžka a jedna přistýlka, společná kuchyň, toaleta, sprcha, balkón

Apartmán č. 9 a č. 10
Apartmán má dva samostatné pokoje, každý pokoj má samostatný vchod, jeden pokoj má dvě lůžka a balón, druhý pokoj dvě lůžka a jednu přistýlku, minikuchyň, toaleta a sprcha (společně s apartmánem č. 10)

2. patro

Studio č. 11
dvě lůžka, minikuchyň, toaleta, sprcha, balkón

Pokoj č. 12
dvě lůžka, toaleta, sprcha, lednice, nádobí, balkón

Pokoj č. 13
dvě lůžka, toaleta, sprcha, lednice, nádobí, balkón

Apartmán č. 14 a č. 15
Apartmán má dva samostatné pokoje, do každého pokoje je oddělený vchod, jeden pokoj má dvě lůžka, druhý pokoj dvě lůžka, toaleta, sprcha a kuchyň (společná s apartmánem č. 15)

Studio č. 16
dvě lůžka, dvě přistýlky, minikuchyň, toaleta, sprcha, balkón