Vila Damir

Domů
>
Naše vily
>
Vila Damir

Vila Damir Biograd na Moru

Užijte si ranní kávu nebo snídani na soukromém balkóně ve zvýšeném přízemí, ubytování v rodinném domečku kousek od moře.

Vila Damir leží v městečku Biograd na Moru v severní Dalmácii. Zdejší přímořská oblast je velice oblíbená mezi turisty, především díky zdejšímu vzduchu, který má pozitivní vliv na dýchání alergiků a astmatiků.

Cena od:

1014

Kč/noc

Rezervovat
130 metrů
od moře
Výhled
na moře
Služby
delegáta
Pojištění
proti úpadku

Co podniknout v okolí?

Od dovolené v Chorvatsku si určitě slibujete koupání v moři a slunění se na rozlehlých plážích. V blízkosti vily se nachází oblázkové pláže s pozvolným vstupem do moře, ale také písečná a betonová pláž. Na pláži nechybí sprchy a hřiště pro plážový volejbal, škola jachtingu, škola potápění nebo vodní pólo.

Volný čas v tomto prázdninovém středisku můžete využít také k návštěvě místních kaváren, či podniknout výlet po okolí, například na vypůjčeném skútru.
V případě zájmu zajistíme půldenní, celodenní či večerní plavbu lodí, nebo uspořádáme výlet na míru přesně podle vašich přání. Český delegát vám bude k dispozici po celou dobu pobytu.

Apartmány Vila Damir

1. patro

Apartmán č. 1
3/2 + 1 - 3 samostatné ložnice se 2 lůžky, v každé ložnici přistýlka. Jedna ložnice má svou koupelnu, druhé dvě ložnice mají společkou koupelnu, kuchyň a obývací pokoj společný pro všechny pokoje, v kuchyni je lednice pro každý pokoj. Balkon kolem části apartmánu.