Novinky

Domů
>
Novinky
>
Zájezdy pro mateřské, základní i střední školy!

Zájezdy pro mateřské, základní i střední školy!

20. 10. 2022

Destinace, počet dětí, počet pedagogů a termín: to je to, co potřebujeme vědět, abychom Vám mohli vytvořit zájezd na míru!

Vymýšlíte zájezd pro třídu dětí, pro celý ročník, skupinu ze zájmového školního kroužku či pro celou školu? S tím Vám můžeme pomoci. Naše CK za 30 let existence už objela kus světa a naši průvodci taktéž. Rádi Vám pomůžeme s výběrem destinace, termínu i atrakcí pro děti. Zařídíme vše od zlevněných vstupenek, zkušených průvodců, kvalitího ubytování, pohodlné autobusové dopravy až po vytvoření smluv, faktur a veškerých podmínek zájezdu.

A to vše za nejnižší cenu, na které se společně domluvíme, aby mohli pedagogové jet zdarma a rodiče dětí zůstali spokojení. Naše nabídka obsahuje poznávací, pobytové, relaxační, adventní, lyžařské i turistické zájezdy, výlety či různé druhy školních exkurzí.

Můžeme Vám i vašim žákům ukázat vše, co Evropa nabízí od překrásné Vánoční Vídně, romantické Jižní Francie, historického Bavorska, zasněžených sjezdovek Polska až po studia Harryho Pottera v Anglii. Pro mladší děti můžeme zajistit různé zábavní parky, herny, muzea, výstavy, hrady, zámky.

Jednoduše řečeno - fantazii se meze nekladou 🙂

Vzorové zájezdy, které jsme v minulosti uskutečnili:

Historická Vídeň a zabavní park Prater

Jižní Francie

Karneval v Benátkách

Bavorské zámky a města

Zahradnický veletrh v Tullnu

Babiččino údolí - Východní Čechy

Mirakulum, Mílovice

Gdaňsk / Sopot / Malbork - Polsko

Historie Drážďan / Berlína

Osvětim

Wroclaw

Harry Potter studia a muzea Londýna

Řím

V případě zájmu nás kontaktujte!

777 048 304 / 777 048 305 / viki@ck-wes.cz

Zdroj obrázků: https://www.freepik.com