Biograd na Moru

Vila Maria

Pohodlné apartmány v srdci Dalmácie

Ubytujte se v našich pohodlných apartmánech Vily Maria, která leží pouze 80 metrů od pláže, a kochejte se výhledem na moře. Vila se nachází v samotném srdci Dalmácie, přibližně 30 kilometrů od Zadaru. Biograd na Moru kdysi býval korunním městem chorvatských králů. Dnes v něm žije téměř šest tisíc obyvatel a patří mezi nejvyhledávanější letoviska v této oblasti.

Doprava: Autobus, nebo vlastní doprava
Strava:  Bez stravy, nebo polopenze formou české kuchyně

80 metrů od pláže
výhled na moře
služby delegáta
pojištění proti úpadku

Spousta možností k trávení volného času

Volný čas v tomto prázdninovém středisku můžete využít k návštěvě pláží, kaváren, sportovních atrakcí nebo k výletům do okolí. 
V případě zájmu zajistíme půldenní, celodenní či večerní plavbu lodí, nebo uspořádáme výlet na míru přesně podle vašich potřeb.

Sportovní vyžití

Potřebujete i na dovolené být stále v pohybu? Vyzkoušejte školu jachtingu, školu potápění nebo vodní pólo. Zajděte do nedalekého tenisové střediska, zahrajte si volejbal na pláži nebo si půjčte skútr a projeďte se po okolí. Po celou dobu pobytu vám bude k dispozici český delegát.

Pláže v okolí

Oblázkové pláže s pozvolným vstupem do moře, písečná pláž a betonová. Na pláži jsou sprchy, hřiště pro plážový volejbal. Pokud vás pláže omrzí, zajděte si do města, kde najdete vybudovaný bazén s mořskou vodou.

Co nabízí Vila Maria?

1. patro: 

1× velký apartmán – dvě samostatné ložnice se dvěma pevnými lůžky, v jedné z nich přistýlka, 2× balkón s výhledem na moře, společná kuchyň s možností jedné přistýlky, WC, sprcha

1× malý apartmán – ložnice se dvěma pevnými lůžky, ložnice se dvěma pevnými lůžky a jednou přistýlkou (pokoj je průchozí do druhého pokoje a vybavené kuchyně), vchod na balkón u kuchyně, společné WC, sprcha (vchod z chodby)

2. patro:

1× velký apartmán – dvě samostatné ložnice se dvěma pevnými lůžky, v jedné z nich přistýlka, společná kuchyň s možností jedné přistýlky, TV, WC, sprcha, velká terasa, balkón s výhledem na moře

1× malý apartmán – dvě ložnice se dvěma pevnými lůžky (pozn. jedna ložnice je průchozí), TV, samostatná kuchyň s možností jedné přistýlky, WC, sprcha (vchod z chodby), velká terasa, balkón

Cena zahrnuje

- dopravu klimatizovaným autobusem,
- ubytování ve čtyřlůžkových, nebo pětilůžkových pokojích,
- polopenze, dovoz v jídlonosičích - u snídaně se vydává polévka, kterou si můžete sníst v době oběda,
- služby delegáta (24 hodin denně),
- pojištění proti úpadku cestovní kanceláře,
- závěrečný úklid, povlečení,
- pobytovou taxu.

Cena nezahrnuje

- pojištění léčebných výloh v zahraničí (Můžete dokoupit v naší cestovní kanceláři.).

Máte zájem o naši nabídku zájezdů?